۲۹ تیر ۱۳۸۳

پلي استيشن 3

قابل توجه محمد : پلي استيشن 3 بزودي به بازار مياد. به نقل از PCWORLD IRAN
ken Kutaragi از شركت Sony Computer Entertainment Inc در نشست سال play Station meeting، 2004 كه در توكيو برگزار شد، برنامه ساخت Play Station 3 را در پاسخ به سوالات موجود در رابطه با كنسول نسل آينده معرف‍ی كرد، زيرا نگران‌های فراوانی از عقب افتادن اين برنامه از رقبا مطرح شده است ( مثلا از Xbox2 كه گفته می‌شود سال آينده عرضه می‌شود).

Kutaragi می‌گويد، حرف و حديث‌های زيادی در مورد كنسول‌های نسل آينده به گوش می‌رسد، و اگر ما سكوت كنيم همه نوع شايعاتی بر سر زبان‌ها می‌افتد. ما می‌خواهيم درباره راه كارهايی كه كنسول نسل آينده ما خواهد داشت در اين نشست بحث و گفتگو كنيم.

اين سيستم كه اغلب تحت عنوان playstation3 معروف است، هنوز نام رسمی خاصی ندارد و به هنگام عرضه تنها " سيستم بعد" خوانده شده است. شركت سونی قصد دارد تا اين سيستم را در E3 2005 قابل بازی كند و قرار است بهار آينده پديده برتر صنعت باشد.

در حاليكه درست يك سال پس از عرضه PsP's سونی قصد ساخت محصولی جديد را دارد تا پايان 2005در ژاپن عرضه محصول جديد تنها در حد يك احتمال باقی میماند، با همه اين تفاصيل سونی اعلام كرده است كه برای نمايشگاه Tokyo Game Show در سپتامبر 2005 بازی‌هايی قابل اجرا در دست تهيه دارد، اما تا اواسط 2006 تخمين زمانی بهتری خواهد بود.

هیچ نظری موجود نیست: